اخبار > گزارش فعالیت دبیران گروه های جهاد علمی فرهنگی - 1394 (بخش اول)
 


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش فعالیت دبیران گروه های جهاد علمی فرهنگی - 1394 (بخش اول)

 

گزارش فعالیت دبیران گروه های جهاد علمی فرهنگی پس از نشست دبیران شورای مراکز

پس از فعالیت هایی که دبیران این مرکز در سال 93 در راستای جذب نیروهای فعال و جهادی، تشکیل حلقه های علمی معرفتی و نیز ایجاد تعامل با بخش های مختلف دانشگاه داشتند، در راستای عملیاتی شدن سند دانشگاه اسلامی از طریق گروه های جهاد علمی فرهنگی و تغییر و تکمیل سیاست ها و برنامه ریزی ها از سوی ستاد، دبیران این مرکز نیز پس از برگزاری نشست تخصصی در فروردین ماه، دوباره فعالیت خود را آغاز نمودند.

نشست تخصصی دبیران شورای مراکز 26 الی 30 فروردین ماه در ستاد حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برگزار گردید. در این نشست سه روزه با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند صاحب نظران و اساتید فن، ضمن تبیین رسالت و مأموریت حوزه، اهم موضوعات و مسائل مورد تأکید مقام معظم رهبری دام توفیقاته خطاب به جامعه دانشگاهی و نخبگان دغدغه مند در راستای دست‌یابی به دانشگاه اسلامی و حرکت‌های جهاد علمی فرهنگی مورد بحث قرار گرفته، و بر این اساس سیر حرکت صحیح و جهت دار گروه‌های جهاد علمی فرهنگی مشخص شد.

از دیگر اهداف این نشست انتخاب اعضای شورای مرکزی دبیران ستاد از جمع دبیران عضو در مجمع عمومی بوده است. در این انتخاب و رأی گیری، خانم زهرا طهماسبی پور از دبیران این مرکز به عنوان دبیر شورای منطقه ای خواهران (منطقه 2 اساسنامه) و نیز دبیر شورای مرکزی خواهران انتخاب گردید.

جلسه اول با حضور مدیر مرکز (مربی) سرکار خانم آل ایوب با دبیران و فعالان فرهنگی مورخ 2/2/94 صورت پذیرفت. که در این جلسه مدیر محترم مرکز به تبیین اهمیت این طرح پرداخته و فرمایشات انگیزشی زیبایی را ایراد نمودند و نیز خانم طهماسبی پور به ارائه توضیحات لازم در جهت توجیه بیشتر دبیران و فعالان فرهنگی پرداختند.

فرمایشات مدیر مرکز سرکار خانم آل ایوب