حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کوی دانشگاه تهران افتتاح شد
تعداد بازدید 720 || تاریخ 1396/02/19

 

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کوی دانشگاه تهران با حضور رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور و معاونین دانشگاه تهران، شب گذشته افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان، حجت‌الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور در آیین افتتاح این مرکز که هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت علی‌اکبر ع و روز جوان برگزار شد گفت: مهم‌ترین وظیفه حوزه علوم اسلامی این است که شاگردی قرآن و اهل‌بیت ع را در میان دانشجویان گسترش داده و نهال وجودی آن‌ها را به شجره طیبه تبدیل کند.

وی که با معرفت جویان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در کوی دانشگاه تهران سخن می‌گفت افزود: امیدواریم به کمک خود دانشجویان همچنین ظرفیت‌های که با همکاری نهاد و مدیران ارشد دانشگاه فراهم می‌شود، بستر مناسب برای آبیاری نهال‌های وجودی دانشجویان و به کمال نهایی رساندن آن‌ها ایجاد شود زیرا که نور در هرکجا که باشد به دیگران روشنایی می‌بخشد.

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌ها خطاب به دانشجویان گفت: عمر دوران دانشجویی بسیار کوتاه است و شما باید این فرصت‌ها را غنیمت بشمارید و هم‌اکنون که بهترین اساتید در بهترین مراکز آموزشی عالی در اختیار شما است از فرصت‌ها، خوب استفاده کنید.

حجت‌الاسلام حریزاوی نیز در این مراسم با اشاره به استقبال دانشجویان کوی دانشگاه تهران گفت: امروز شاهد افتتاح حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دریکی از بهترین مراکز دانشگاهی هستیم، ساختمانی که در یک حرکت جهادی درزمانی نزدیک به 60 روز آماده بهره‌برداری شد و امیدواریم با الگوی جذب فعال و جذب چهره به چهره، شاهد گسترش هر چه بیشتر فعالیت‌های این مرکز در کوی دانشگاه باشیم.

 


 


نظرات شما